ПРОЗОРІСТЬ І РІЗНОМАНІТНІСТЬ

Редакція “Наступна” вважає себе відданою принципам незалежної журналістики, тому подає чесні, збалансовані новини. Ми аналізуємо та обговорюємо ключові проблеми місцевого та всеукраїнського масштабу, даючи можливість прокоментувати ці події та явища різним сторонам, а також незалежним експертам.

Журналісти “Наступна” підтримують зміцнення громадянського суспільства, тому однією з наших засад у роботі є просування демократичних цінностей.

Ми прагнемо подавати приклад об’єктивності та професіоналізму місцевим ЗМІ, а також сприяти навчанню і зростанню майстерності журналістів.

“Молодий буковинець” робить усе можливе, щоб забезпечити достовірність усіх своїх публікацій. Наші журналісти не поширюють матеріали, які базуються на чутках або на непідтвердженій інформації.

У своїх публікаціях ми подаємо інформацію у контексті фактів, які допомагають розумінню подій і справ, та надають ясність без перекручення і упередженості.

Журналісти “Наступна” подають протилежні або різноманітні погляди на всі питання докладно й збалансовано.

Публікації на сайті і в газеті “Наступна” мають завжди зберігати спокійний і поміркований тон, виявляти приклад цивілізованого та виваженого діалогу й поваги до прав людини. У статтях “Наступна” не можуть міститися образи за релігійними, етнічними, соціально-економічними, гендерними чи культурними ознаками щодо будь-яких осіб чи груп та повинні відповідати загальноприйнятим стандартам етики і тактовності.

Статті і коментарі не повинні містити матеріали, які можуть сприйматися як підбурення або заклик до насильства. Висвітлення конфліктів або інших напружених ситуацій повинне бути збалансованим і базуватися на фактах.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Редакція “Наступна” захищає приватну інформацію про своїх читачів, яку вони подають для реєстрації на сайті.
Ми можемо запитати інформацію при реєстрації на сайті nastupna.com, коли читачі реєструються, аби брати участь у коментуванні новин. Це може бути, зокрема, ім’я, адреса, номер телефону або дата народження. Заповнюючи необхідні поля анкет, читач дає згоду на обробку цієї інформації редакцією “Наступна”.

“Наступна” може використовувати інформацію про своїх читачів у різний спосіб – зокрема, для адміністрування послуг, на які ви зареєструвалися.

Ми збережемо конфіденційність вашої приватної інформації у всіх випадках, за винятком тих, коли закони вимагають надати таку інформацію судовим органам.

Якщо ви оприлюдните образливу інформацію на сайті nastupna.com або перешкоджатимете роботі інформаційного порталу, редакція “Наступна” може використати інформацію про читачів з метою зупинити таку діяльність.