Останні матеріали

07.07.2017 Стаття

Цей візит Дональда Трампа – це маніфестація нової американської міжнародної політики. Це заява про те, що Америка продовжує бути лідером вільного світу, а Польща в якості майданчику для цієї маніфестації – це заява про те, яким цей вільний світ буде.

Читати далі →

22.01.2016 Новина

Тривожні новини йдуть за Америки: расизм піднімає голову. І робить це так ефектно, що видно його навіть з-за Голівудських пагорбів. Крах мультикультуралізму та антирасизму розгортається у прямому ефірі та просто на червоній доріжці кінотеатру «Kodak Theatre» у Лос-Анджелесі.

Читати далі →

15.06.2017 Історія

Невідомо, що гірше: коли українцям закидають брак видатних постатей, чи коли старанно нав'язують чужих. Ми не будемо гадати або сперечатися. Ми говорили і говоритимемо прикладами. Сьогодні ми розповімо історію видатного лікаря і героя, про якого ви зобов'язані знати.

Читати далі →

26.11.2015 Культура

«Ти підносиш мені засмальцьованого «Кобзаря» і кажеш: ось моє мистецтво. Чоловіче, мені за тебе соромно… Мистецтво є щось таке, що тобі і не снилось. Я хочу тобі сказати, що там де є культ, там немає мистецтва. А ти вхопивсь за свого «Кобзаря», від якого тхне дьогтем і салом, і думаєш його захистить твоя пошана. Пошана твоя його вбила. Й немає йому воскресіння».

Читати далі →

17.11.2017 Коротко

Черговий польський припадок шовінізму – це не акт антиукраїнської агресії. І заледве загроза національній безпеці. Це підвищена гормональна активність підлітків-радикалів і криза середнього віку певної частини польського правлячого класу.

Читати далі →

Постери


Усі →