Темрява

Новини 30.05.2013

Україна нагадує аутиста, який настільки занурений у свій внутрішній світ, що зовнішнього просто не помічає. Проте реальність загроз не стає від цього меншою: ми маємо дивитися по сторонам.

У вівторок, 28 травня, відома хакерська група Anonymous опублікувала у вільному доступі номери та адреси активістів Англійської ліги оборони (EDL). Хактивісти, як їх називає преса, стверджують, що це перший етап кампанії по знищенню ультраправого вуличного руху протесту. Про це повідомляє The Guardian.

В опублікованому зверненні до Ліги, Anonymous звинуватили англійських націоналістів у розпалюванні ворожнечі та гоніннях на мусульман. Разом зі зверненням було опубліковано список номерів мобільних телефонів активістів Ліги, а також список адрес ймовірних спонсорів націоналістичної організації.

«Ми починаємо систематичну та всеохоплюючу децимацію вашого культу», — йдеться у заяві. — «Вас буде знищено, можна сказати з повною впевненістю».

http://www.guardian.co.uk/technology/2013/may/28/anonymous-edl-supporters-information

Характерно, що заяву зроблено тими, ким у глибині душі або відверто захоплюються європейські та американські ліволіберали. Саме Anonymous втілювали жагу тотальної свободи та непокори хижим корпораціям та навіть брехливим урядам, коли активісти групи відверто підтримували Ассанжа. Тепер Anonymous перейшли до складання проскрипцій з іменами і даними націоналістів для чергових ісламських бойовиків. Гідний вчинок.

Темрява, що висить над Європою — це не лише мусульмани азійського та африканського походження, гомосексуалісти чи марксисти. Найстрашніша темрява суне від тих європейців, котрі стають захисниками чужих ідей, войовничішими за їхніх носіїв. Etre plus royaliste que le roi. Щоправда, вже без жодного roi.

Темрява

Ілюстрація — художник Такато Ямамото

Теги: ліві, Європа

comments powered by Disqus