Підтримай спецназ

Коротко 04.08.2015

Всі ви чули про третій полк кіровоградського спецназу, хоч назва підрозділу і не на слуху. Не дивлячись на те, що про них досить мало говорять в ЗМІ, їх знають всі. Ці хлопці не ниють, не виступають по телебаченню, не мають представників у ВР, не «воюють» в соцмережах, а просто якісно роблять свою роботу.

Вони були в усіх, без виключення, найгарячіших місцях цієї війни. Краматорськ, Савур-Могила, ДАП, Іловайськ, Дебальцеве. Більше того, саме вони 26.05.2014 і почали активну фазу цієї війни, повністю зачистивши ДАП від російських найманців. Більшість з них воює вже більше року, залишившись на сході і відмовившись від ротації. Багатьох з них з нами вже немає…

«Наступна республіка», як ми вже не раз наголошували, це спільна справа. Перемога також може бути лише наслідком спільних дій. Тому ми вирішили допомогти хлопцям з третього полку, і зібрати трішки коштів на необхідні для них речі. В першу чергу це оптика, приціли та планки-кріплення. Допомога буде здійснюватися безпосередньо із рук в руки, без будь-яких посередників. Звіт, згодом, буде викладено в нашій спільноті.

Кожен з Вас може долучитися до нашої ініціативи і допомогти бійцям стати трішки сильнішими, а можливо навіть і вберегти чиєсь життя.

Збір коштів проводиться на картку ПриватБанку № 5168 7556 1433 6937  власник Кривенко Юрій Вікторович

 

Підтримай спецназ

comments powered by Disqus