Річниця екзорцизму

Коротко 08.12.2014

Рік тому після чергового беззмістовного віче відбулася важлива подія: на столичній Бесарабській площі було повалено гранітний пам’ятник Леніну.

Дозволимо процитувати свою замітку по слідах тих гарячих подій:

«Українцям немає діла до мертвого сифілітика, найкращою пам’яттю буде забуття: «нецікавість» — ось, чого заслужив він. Але українцям є діло до того, що уособлював цей монумент. Пострадянщина тримається на неуцтві та символах. І останній столичний пам’ятник Леніну – це органічний сплав першого і другого.

Він став втіленням нашої мовчазної байдужості, не стільки нашої поразки у минулому, скільки нашої відмови «за замовченням» на боротьбу у майбутньому. Він уособлював важкий дух радянщини, який тяжким прокляттям ще лежить на нашій країні, який гноєм сочиться із нинішнього режиму, який бісами ще вивертає душу молодої нації.

Не було «вандалізму» чи, як наполягає МВС, «масових заворушень». На Бесарабській площі був акт екзорцизму. І те, як почало корчити радянців, — лише зайве свідчення тому, що все відбувається вірно».

Вигнання бісів, яке почалося рік тому у Києві, покотилося Україною, стиснувши радянський світ у нашій державі до резервації здичавілих радянців на Сході. Проте екзорцизм триває, тож не покладайте хреста та рук.

На річницю маленького звільнення Києва — постер-нагадування:

Річниця екзорцизму

Теги: радянщина, ленін

comments powered by Disqus