Гарантія безпеки

Статті 27.01.2014

В цей тривожний і непевний час, коли не можливо передбачити що станеться завтра, недоречно було б підводити підсумки. Проте, зважаючи на стрімкість розвитку подій, дозволимо собі деякі проміжні висновки, в якості «замітки на полях».

Останні події дали багато матеріалу для роздумів. Сьогодні можна стверджувати, що поняття «свобода» в Україні починає заново наповнюватись реальним змістом, який включає в себе поняття гідності, відчуття відповідальності, необхідність самоорганізації та багато іншого.

Складні обставини у вигляді тотальної корупції влади, недолугої опозиції дають українцям уроки, які обов’язково будуть вивчені, засвоєні та з часом політично оформлені у вигляді діючих і ефективних інститутів та механізмів. Проте події останніх днів дали українцям ще один кривавий урок, який має бути засвоєний раз і на завжди.

Оголосивши війну українцям, влада сповна скористалась своєї монополією на насильство. Сьогодні зброю використовують не лише так звані «правоохоронці», але і бандити, найняті для придушення того, що увійде в українську історію як Революція Гідності.

Спостерігаючи жахливі картини побиття, стрілянини та тортур над українцями в Києві та регіонах, ми маємо усвідомити, що ситуація, коли чесному громадянину немає чим захиститись від озброєних негідників, не має повторитися ніколи.

Сьогодні ми, як ніхто усвідомлюємо, що право на володіння зброєю чесними громадянами має бути невід’ємною гарантією всіх інших прав та вольностей громадянина у вільній країні.

Право на володіння зброєю — це не екстремізм, а гарантія безпеки. Озброєність громадян — це той фактор, що стримуватиме владу від такої брутальної узурпації, яку ми бачимо сьогодні, а опозицію — від негідницьких спекуляцій з закликами зі сцени на зразок «Кулю в лоб…».

Історія України з часів відновлення незалежності яскраво демонструє, що демократія — це не те, що приносить людям свободу, проте свобода — це те, що дозволить збудувати демократію. І тим, кому пощастить побачити наступну українську республіку слід пам’ятати, що озброєність вільних людей — шлях до побудови справжньої демократії.

Гарантія безпеки

Теги: євромайдан, протести, націєтворення, свобода, за права та вольності, право на зброю

comments powered by Disqus